Πίσω στην κορυφή της σελίδας
21.06.2011 | 20:50

Πού θα κάνει διακοπές ρεύματος τις επόμενες ώρες - Όλο το πρόγραμμα

Πού θα κάνει διακοπές ρεύματος τις επόμενες ώρες - Όλο το πρόγραμμα
ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΑΡΘΡΟ;

Δείτε το νέο πρόγραμμα διακοπής του ρεύματος σε όλη τη χώρα σύμφωνα με το newsit:

Ενδεικτικό πρόγραμμα περικοπών ηλεκτρικού ρεύματος στο Δισυνδεδεμένο Σύστημα το βράδυ της Τρίτης 21ης Ιουνίου 2011

Ωρες διακοπής Νομός Προβλεπόμενες περιοχές με διακοπή ηλεκτροδότησης
20.30- 21.30 Αττικής Φιλαδέλφεια, Μεταμόρφωση, Χαλκηδώνα, Αγιοι Ανάργυροι, Φυλή, Ανω Λιόσια, Μενίδι, Θρακομακεδόνες, Βαρυμπόμπη, Λυκόβρυση, Ερυθραία, Εκάλη, Δροσιά, Διόνυσος, Αγιος Στέφανος, Άνοιξη, Κιούρκα, Καπανδρίτι, Κάλαμος, Ωρωπός, Οινόφυτα
21.30- 22.30 Καλαμάκι, Γλυφάδα, Βούλα, Βουλιαγμένη, Βάρη, Βάρκιζα
20.30- 21.30 Θεσ/νίκης Μαγνησία, Διαβατά, Αγχίαλος, Μεσήμβρια, Αγιονέρι, Ανθόφυτο, Μικρόκαμπος,Βιομηχανική Περιοχή Αγχιάλου, Ευαγγελισμός, Προφήτης, Νυμφόπετρα, Κολχικό, Δρακόντειο, Όσσα, Βερτίσκος, Ασκός, Σοχό, Δορκάδα, Άσσηρος, Λευκοχώρι, Καρτεραί, Δριμός, Μελισσοχώρι, Αγ. Παρασκευή, Σουρωτή, Βασιλικά,Περιοχή Τριλόφου, Περιοχή Επανωμής - Επανωμή, Βραχιά
21.30- 22.30 Βιομηχ. Περιοχή Ασσήρου, Μελισσοχώρι, Πρόχωμα, Καστανάς, Ακροπόταμος, Άγιος Αθανάσιος, Ταγαράδες, Ραιδεστός, Βαθύλακος, Βιομ. Περοχή Περ. Ευκαρπίας, ΤΙΤΑΝ, Δερβένι, Περιβολάκι, Καβαλάρι, Συμμαχική οδός Ωραιοκάστρου, Πεντάλοφος, Νεοχωρούδα, Σχολάρι ,Λάκωμα , Ν.Γωνιά , Αγιος Παύλος, Βιομ. Περοχή Περ. Ευκαρπίας, Δερβένι, Λαγυνά
20.30- 21.30 Αχαϊας ΠΕΤΡΩΤΟ-ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ-ΚΡΥΣΤΑΛΟΒΡΥΣΗ-ΔΕΜΕΝΙΚΑ- ΣΑΡΑΒΑΛΙ-ΚΡΗΝΗ, ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ-ΔΕΜΕΝΙΚΑ-ΟΒΡΥΑ- ΘΕΑ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΟΥΡΛΑΜΠΑ
21.30- 22.30 ΑΛΙΣΣΟΣ-Κ. ΑΧΑΪΑ-ΝΙΦΟΡΕΪΚΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΜΙΤΟΠΟΛΗ-ΜΑΖΑΡΑΚΙ- ΤΡΙΤΑΙΑ-ΣΚΙΑΔΑ-ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙ-ΕΡΥΜΑΝΘΕΙΑ-ΚΑΛΦΑ-ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
20.30- 21.30 Μεσσηνίας Πρώην Δήμοι Μεσσήνης και Αριστομένη
21.30- 22.30 Πρώην Δήμοι Αυλώνος, Δωρίου, Αετού, Ανδάνειας, Μελιγαλά, Είρας και Οιχαλίας
20.30- 21.30 Ιωαννίνων & Θεσπρωτίας Όλη η Ε.Ο. Ιωαννίνων – Αθηνών από το ύψος του PRAKTIKER στην έξοδο προς Αθήνα, Μπάφρα, περιοχή Κατσικάς προς ΚΤΕΟ Κατσικάς, Νεοκαισάρεια, τμήμα Μπιζανίου, Τέροβο, Χάνι Τερόβου, Λάκκα Σούλι, Μαυρούδι, Παραπόταμος, Εθνική Οδός από Ηγουμενίτσα προς Ιωάννινα
21.30- 22.30 Μέτσοβο, Βοτονόσι, Μηλιά, Κοσμηρά, Δωδώνοχώρια έως και Ζωτικό, Σήραγγα Δωδώνης Εγνατίας Οδού, Κόνιτσα - Επαρχία Κόνιτσας, Επαρχία Πωγωνίου - Δελβινάκι
20.30- 21.30 Αργολίδας ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ-ΚΑΛΛΟΝΗ-ΣΚΑΠΕΤΙ-ΔΡΥΟΠΗ-ΑΝΩ ΦΑΝΑΡΙ- ΚΑΡΑΤΖΑ-ΕΠΙΔΑΥΡΟΣ-ΛΥΓΟΥΡΙΟ
21.30- 22.30 ΛΑΛΟΥΚΑ-ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ-ΠΑΝΑΡΗΤΙ, ΚΟΥΡΤΑΚΙ-ΠΥΡΓΕΛΑ- ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑ
20.30- 21.30 Αρκαδίας Μεσόγειο, Παράλια Αστρους, Ξηροπήγαδο, Ανάβαλος, Ξηροπήγαδο
21.30- 22.30 Λ. Ηραίας, Πυρρή, Αγάλω, Ράχες, Στεμνίτσα,Δημητσάνα, Λαγκάδια, Τρόπαια
20.30- 21.30 Ηλείας Βαρβασαινα Στρέφι, Σαλμώνη, Αρχαια Ολυμπία,Φλοκα
21.30- 22.30 Σώστι, Ρουπάκι, Κέντρο & Φράγμα
20.30- 21.30 Λακωνίας ΜΥΣΤΡΑΣ,ΚΑΣΤΟΡΙ,ΓΕΩΡΓΙΤΣΙ, ΛΟΓΚΑΝΙΚΟ
21.30- 22.30 ΞΗΡΟΚΑΜΠΙ,ΑΝΩΓΕΙΑ,ΠΑΛΙΑΟΠΑΝΑΓΙΑ(ΚΕΕΜ,ΕΛΣΛ,ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
20.30- 21.30 Κορινθίας ΚΟΥΤΣΙ, ΝΕΜΕΑ, ΠΕΤΡΙ, ΚΑΣΤΡΑΚΙ, ΤΙΤΑΝΙ, ΓΥΜΝΟ, ΨΑΡΙ,ΤΜΗΜΑ ΚΙΑΤΟΥ, ΠΑΡΑΛΙΑ ΔΙΜΗΝΙΟΥ
21.30- 22.30 ΖΕΜΕΝΟ, ΒΕΛΙΝΑ, ΚΑΙΣΑΡΙ, ΚΛΗΜΕΝΤΙ, ΚΑΛΛΙΑΝΟΙ, ΚΑΣΤΑΝΙΑ, ΚΑΛΥΒΙΑ, ΜΕΛΙΣΣΙ, ΣΥΚΙΑ, ΔΙΜΗΝΙΟ
20.30- 21.30 Άρτας & Πρέβεζας Παντάνασσα, Άγιος Γεώργιος, Κερασώνας, Παναγιά, Θεσπρωτικό, Νικολίτσι, Ριζοβούνι, Παπαδάτες.
21.30- 22.30 Καλεντίνη, Μεσόπυργος, Αστροχώρι, Βραγγιανά Αθαμάνιο, Τετράκωμο, Καλόβατος, Ράχη, Πολύδροσο, Ανέζα, Βίγλα Καλογερικό, Ψαθοτόπι, Κορωνησία.
20.30- 21.30 Αιτω/νανίας Αμπέλια – Καραμανέικα – Αγ.Βλάσιος , Κυπάρισσος, Ποταμούλα , Φραγκόσκαλα , Σαργιάδα , Μαλευρό , Πεντάκορφο κλπ οικισμοί Δήμου Παρακαμπυλίων ,Σταυροχώρι, Οικισμός Κρεμαστών , Ψηλόβραχος, Αγαλιανός , Αλέστια, Σαρκίνη, Φτελιά Δήμου Προυσσού, Νεοχώρι – Κατοχή – Τμήμα Αιτωλικού
21.30- 22.30 Ανατ.Ορεινή Ναυπακτία , Λυγιά Ναυπάκτου – Σκάλα Ναυπάκτου – Βομβοκού – Δάφνη – Παλιοχωράκι, Δήμος Πυλήνης , Δήμος Πλατάνου , Τμήμα Δήμου Αποδοτίας,Εγκαταστάσεις ΕΥΔΑΠ στον Εύηνο, Δάφνη Ναυπάκτου , Δήμος Ευπαλίου (Καστράκι , Ευπάλιο , Κλίμα , Τείχιο , Ποτιδάνεια) και Δήμος Αποδοτίας ( Ανω Χώρα , Ελατού , Τερψιθέα, Λιμνίτσα , Ασπριάς , Καταφύγιο , Αναβριτή , Καλλονή , Γραμμένη Οξυά).
20.30- 21.30 Έβρου ΦΡΑΓΜΑ ΚΥΠΡΙΝΟΥ
21.30- 22.30 ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ , ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΑ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
20.30- 21.30 Ροδόπης Ν, Πέτρα, Πελαγία, Μίρανα, Ξυλαγανή, Προσκυνηταί, Προφ. Ηλίας
21.30- 22.30 Παραδημή, Κρανοβούνια, Παγούρια, Κόσμιο, Νοτιοανατολικό τμήμα Κομοτηνής
20.30- 21.30 Ξάνθης ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ , ΚΙΜΜΕΡΙΑ, ΠΗΓΑΔΙΑ
21.30- 22.30 ΤΜΗΜΑ ΒΙΠΕ,ΠΕΤΡΟΧΩΡΙ, ΤΥΜΠΑΝΟ, ΤΟΞΟΤΕΣ, ΘΑΛΑΣΣΙΑ
20.30- 21.30 Καβάλας Περιοχές Καβάλας: Καμάρες, Αγ. Γεώργιος, Δημ. ΚήποςΑγ. Ιωάννης, Πυθαγόρας
21.30- 22.30 Περιοχή Βαπτιστηρίου Λυδίας, Πολύστηλο, Δάτο, Νότιος Αμυγδαλεώνας, Αντλιοστάσιο ΔΕΥΑΚ
20.30- 21.30 Σερρών ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ Σιδηροκάστρου Κ.Δέντρα ,Σκοτούσα
21.30- 22.30 ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ Τούμπας
20.30- 21.30 Δράμας Κύργια, Δοξάτο, Νικηφόρος, Παρανέστι
21.30- 22.30 Καλαμπάκι, Αγ.Παρασκευή, Νεροφράκτης, Αγ. Αθανάσιος, Φτελιά, Μικροχώρι
20.30- 21.30 Χαλκιδικής Βάβδος-Σήμαντρα-Αγ. Παντελεήμωνας-Ν. Τένεδος
21.30- 22.30 Πορταριά-Διονυσίου-Ζωγράφου-Φλογητά
20.30- 21.30 Κατερίνης Περιφερειακά πόλεως Κατερίνης εξωτερικά του εγγλέζικου-Χωριά, Νέα Έφεσος- Κονταριώτισσα -Σβορώνος - Αρδομάχη - Καισάρεια - Μοσχοχώρι - Λόφος -ράχη - Μηλιά - Φωτεινά - Πέτρα - Βρύα.
21.30- 22.30 Περιφερειακά πόλεως Κατερίνης ( Εγγλέζικο - Ευαγγελικά - Καταφιωτικα - πάρκο).
20.30- 21.30 Πέλλας Άνυδρο, Μάνδαλο, Λάκκα
21.30- 22.30 Πέλλα, Ν Πέλλα,Μαυροβούνι, Λιποχώρι, Καλύβια, Άσπρο, Σταυροδρόμι
20.30- 21.30 Ημαθίας Τριπόταμος, Γεωργιανοί, Καστανιά, Ξηρολίβαδο, Σέλι, Κομνήνιο, Πατρίδα,Νησελούδι, Παλιόχωρα, Πρασινάδα, Κορυφή, Πλάτανος, Κλειδί, προς Αιγίνιο βιομηχανία Τίκτας, Θερμοκήπια Agriplant
21.30- 22.30 Μακροχώρι. Διαβατός, Μέση, Βιολογικός Καθ/σμός Βεροίας
20.30- 21.30 Κιλκίς ΒΙΠΕ ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
21.30- 22.30 ΧΩΡΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ, ΚΕΝΤΡΙΚΟ,ΔΡΟΣΑΤΟ, ΜΟΥΡΙΕΣ, ΑΜΑΡΑΝΤΟ
20.30- 21.30 Φλώρινας Ξινό Νερό, Άγιος Παντελεήμων, Βεγόρα και Αρδευτικά τους και Αρδευτικά Λεβαίας
21.30- 22.30 Παπαγιάννης, Ιτιά, Μεσόκαμπος, Μεσοχώρι, Τριπόταμος, Μαρίνα
20.30- 21.30 Κοζάνης και Γρεβενών Oικισμοί: Κρόκος, Άνω Κώμη, Κάτω Κώμη, Κήπος, Καισαρειά, Σπάρτο, Κοντοβούνι, Σταυρωτή, Πύργος, Ανατολή, Αμυγδαλιά, Μηλιά, Καρυδίτσα, Αργιλος, Πρωτοχώρι, Υ/Σ 3 Λευκόβρυσης, Λευκοπηγή, Αγία Παρασκευή, Ροδιανή, Κτένι, Κερασιά, Αιανή, Αερολιμένας Κοζάνης, Πετρανών, Βαθύλακκου, Μεσιανής, Κουβουκλίων, Λευκάρων, Ροδίτη, Νεράιδας και στην περιοχή Ξενοδοχείου Τσελίκα.
21.30- 22.30 Οικισμοί : Άρδασσα, Ασβεστόπετρα, Κρυόβρυση, Βλάστη, Σισάνι, Νάματα, Εμπόριο, Αναρράχη, Μηλοχώρι, Δροσερό, Γαλάτεια, Ολυμπιάδα, Φούφα, Βαρικό, (Λέχοβο - Περιοχής Φλώρινας), Ποντοκώμη, Μαυροδένδρι, Λυγερή, Μαυροπηγή.
20.30- 21.30 Καρδίτσας ΖΑΙΜΙ, ΚΑΛΛΙΦΩΝΙ, ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙ, ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟ, ΑΓ.ΒΗΣΣΑΡΙΟΣ
21.30- 22.30 ΑΓΙΟΠΗΓΗ, ΔΑΣΟΧΩΡΙ, ΑΜΠΕΛΟΣ, ΦΙΛΙΑ, ΜΑΥΡΑΧΑΔΕΣ
20.30- 21.30 Μαγνησίας Τμήμα Νέας Ιωνίας - Φυτόκο, Νέα Δημητριάδα Βόλου, Άγιος Γεώργιος Φερών - Αερινό
21.30- 22.30 Αμαλιάπολη - Πλάτανος - ΒΙ.ΠΕ. Αλμυρού, Τμήμα Βόλου
20.30- 21.30 Τρικάλων Σαρακίνα, Διάβα, Διαλεχτό, Πρίνος, Πρόδρομος, Δενδροχώρι, Γοργογύρι
21.30- 22.30 Ταξιάρχες, Πετρωτό, Οιχαλία, Αριστερά Ε.Ο.Τρικάλων-Λάρισας
20.30- 21.30 Βοιωτίας SUPERMARKET "ΓΑΛΑΞΙΑΣ", ΤΕΧΝΙΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ, ΤΥΠΟΠΟΙΗΤΙΡΙΑ ΘΗΒΑΣ, ΛΑΤΟΜΕΙΑ "ΦΡΟΣΥΝΟΥ" & "ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ", ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ ΒΑΓΙΩΝ & ΔΑΥΛΩΣΗΣ, ΕΥΔΑΠ, ΣΦΑΚΑ, ΒΑΣΙΛΙΚΑ, ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ
21.30- 22.30 ELVAL COLOR, ODITEC, WINTER, ΣΠΥΡΟΥ, ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ "ΒΑΤΕΡΗ" ΘΗΒΩΝ (ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΗΣ Π.Ε.Ο ΘΗΒΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ), ΕΥΔΑΠ, ΖΕΜΕΝΟΣ
20.30- 21.30 Φθιώτιδας και Ευρυτανίας ΑΓΡΙΛΙΑ ΛΑΜΙΑΣ, ΛΥΓΑΡΙΑ, ΛΕΙΑΝΟΚΛΑΔΙ, ΣΤΥΡΦΑΚΑ, ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΑ, ΖΗΛΕΥΤΟ, ΠΕΛΑΣΓΙΑ, ΓΛΥΦΑ, ΑΓΙΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ, ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ
21.30- 22.30 ΠΕΔΙΑΔΑ ΞΥΝΙΑΔΑΣ, ΛΙΒΑΝΑΤΕΣ, ΟΙΚΙΣΜΟΙ ΑΡΚΙΤΣΑΣ
20.30- 21.30 Φωκίδας Δεσφίνα
21.30- 22.30 Αποστολιά, Καλοσκοπή, Μαυρολιθάρι, Πυρά, Καστριώτισσα.
20.30- 21.30 Λάρισας Βρυσιά, Αγ. Γεώργιος, Βασιλή, Δασόλοφο, Ρήγειο, Πολυδάμειο, Ασπρόγεια, Μαυροβούνι, Μεσοράχη , Αγ. Ανάργυροι, Δοξαράς, Ψυχικό, Ν. Καρυές, Ζάππειο, Χαρά, Πλατύκαμπος , Γλαύκη, Ροδιά , Δελέρια, Δεξιά Ν.Ε.Ο προς Θεσ/νίκη, Ευαγγελισμός, Αμπελάκια, Σήραγγα Αυτοκ/μου, Δυτ. Πόλης Ελασσόνας, Λιβάδι, Δολίχι, Αγ. Δημήτριος Πιερείας
21.30- 22.30 Ομορφοχώρι, Αρδ. Καλοχωρίου, ΔΑΚ, Συκούριο, Καλοχώρι, Χειμάδι, Πουρνάρι, Νέσσονας, Σπηλιά, Γιάννουλη , Φαλάνη, Μακρυχώρι, Γοννοι, Καλλιπεύκη,Αμπελώνας (Βορειοδυτικά), πελάτες Ε.Ο. Λάρισας Τυρνάβου, Αριστεύς, Άκρη , Λουτρό , Κρανέα Ελασσόνας
20.30- 21.30 Εύβοιας ΠΥΡΓΙ, ΟΡΙΟ, ΜΥΡΤΕΑ, ΟΧΘΩΝΙΑ, ΜΟΥΡΤΕΡΗ, ΜΑΡΚΟΥΡΙ, Ι.Μ ΑΓ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ, Βιομηχανική Ζώνη Βατώντα, ΑΝΩΔΟΜΗ ΜΠΕΤΑ, Κελαηδίτης, Βιολογικός καθαρισμός Αρτάκης, Ψαχνά, Πλατάνα, Μακρυμάλλη,
21.30- 22.30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ,ΜΑΝΤΡΑΚΙ,ΣΥΚΙΕΣ,ΑΧΛΑΔΕΡΗ,ΚΟΡΑΣΙΔΑ,ΚΑΛΑΜΟΣ, Ι.Μ ΛΕΥΚΤΡΩΝ, Πολιτικά, Δάφνη, Νεροτριβιά, Λάρκο, ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ, Πούρνος, Θεολόγος, Στενή, Χιλιαδού, Τμήματα Βατώντα Αρτάκης

 
Βαθμολόγησέ το
Εσύ τι λες; Πες τη γνώμη σου
Top 10
close button

Κάντε Like: Tlife.gr στο Facebook