Μια “κλεφτή” ματιά στα σπίτια 8 αγαπημένων celebrities…

Κάθε μέρα, το instagram μας δίνει πολλές αφορμές για να γίνει το αγαπημένο μας μέσο. Μία απο αυτές; Να ρίχνουμε κρυφές ματιές στα σπίτια και τις κατοικίες των αγαπημένων μας celebrities. Να θαυμάζουμε, να χειροκροτούμε, να κατακρίνουμε και, αρκετές φορές, να εμπνεόμαστε. Να παρατηρούμε πως είναι το σαλόνι τους, τι χρώματα έχουν επιλέξει για τους τοίχους, το πάτωμα, τα έπιπλα, τη κουζίνα, το μπάνιο και το υπνοδωμάτιο τους. Ακολουθούν τα deco trends ή λόγω του χαρακτήρα τους, θέτουν οι ίδιοι τις τάσεις της κάθε χρονιάς;

 

Τι λες, λοιπόν, να κάνουμε μία σύντομη βόλτα σε σπίτια μερικών από τους πιο αγαπημένους μας celebrities;

 

Jessica Simpson 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Jessica Simpson (@jessicasimpson) στις

Το Thanksgiving, πριν από λίγους μήνες, στάθηκε η καλύτερη αφορμή για να δούμε την εντυπωσιακή και minimal σκάλα του σπιτιού της Jessica Simpon. Το μάτι μας, όμως, εστίασε, στα έργα τέχνης κατά μήκους του τοίχου.

Heidi Klum

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

We are ready for you @amas #amas 😻❤️

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Heidi Klum (@heidiklum) στις

Έχεις δει πιο εντυπωσιακή (και πράσινη) είσοδο;

Emily Ratajkowski

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Emily Ratajkowski (@emrata) στις

Το πετυχημένο μοντέλο αγαπά τα χρώματα. Και το σαλόνι της το αποδεικνύει στο έπακρο.

Hilary Duff

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Hilary Duff (@hilaryduff) στις

Mirror Selfie; Αν έχεις αυτόν τον εντυπωσιακό καθρέφτη, ΝΑΙ!

Sam Smith

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sam Smith (@samsmith) στις

Χαλαρή. Σε αυτό το απλό σπίτι. “Won’t You Stay With Me?” στα ηχεία. Ναι, αγαπάμε Sam Smith (και το σπίτι του – κατάλληλο για όλες τις εποχές)

Reese Witherspoon

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) στις

Να χαλαρώσουμε λίγο σε αυτόν τον καναπέ; Το δικαιούμαστε!

Lady GaGa

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lady Gaga (@ladygaga) στις

Extreme στη σκηνή. Λιτή στο σπίτι. Σαν την προσωπικότητα σου

Selena Gomez

 

Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

 

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Selena Gomez (@selenagomez) στις

Κατσαρόλες και τηγάνια στο ταβάνι; Look At Her, Now!

Read More

And More